en-Střídavé nabíjecí stanice

A complete line of Charging Stations for homes, offices and public spaces with different capacities and functions. Please meet them.

Jsem Eve Single S-Line

Kompaktní jednoduchá zásuvka s pokročilými inteligentními funkcemi pro domácí použití.

Jsem navržena pro domácí nabíjení. Moje kompaktní pouzdro je vybaveno indikátorem stavu nabití a může být namontováno na stěnu nebo stojan a nabízí tak  snadné připojení a nabíjení. K je dispozici jsem jako zásuvka, se zástrčkou i kabelem. Přes ethernet jsem napojená na internet se stálým přístupem k online údajům o používání. Zvolit lze i systém řízení třetí strany.

Jsem Eve Single Pro-Line

Kompaktní jednoduchá zásuvka s pokročilými inteligentními funkcemi pro domácí a podnikové použití. 

Nabízím uživatelské rozhraní s barevným displejem s možností nahrání vlastního loga. Moje integrovaná RFID čtečka podporuje identifikaci uživatele a MID-metr umožňuje přehledné finanční zúčtování. Mám stálé internetové připojení je přes GPRS / Ethernet, přičemž údaje jsou snadno dostupné přes zvoleného poskytovatele manažerského systému třetí strany.

I am Eve Double Pro-Line

High-performance charging station with two outlets and a charging capacity of 3.7 to 22 kW.

I am equipped with two charging terminals and a large front display. My reinforced glass case is resistant to vandalism. I come with many features and I'm easy to use. My installation is easy and I offer several variants of charging capacities.

I am Twin

Highly robust and solid charging station designed specifically for public spaces.

I'm made entirely of stainless steel and thanks to the neutral design I naturally fit into the look of a common street. I'm equipped with two drawers and ready for heavy city traffic.

AC dobíjecí stanice od společnosti Alfen jsou plně v souladu s normou IEC 61851-1/-22, CE-normou a jsou testované společností DEKRA.