Předvedli jsem nabíječku T-Series od Kempoweru až na kloub

14.10.2020

Minulý pátek dopoledne jsme předvedli demonstraci toho, co všechno mobilní nabíječka T-series od Kempoweru dokáže, přičemž jsme se jí podívali pořádně na zoubek.

je mobilní nabíjecí stanice vhodná pro osobní elektromobily, užitková elektrická vozidla, elektrická nákladní vozidla, stavební a zemní stroje. Jediným požadavkem je elektřina a zásuvka 63 A nebo 32 A, do které nabíječku zapojíte.

Špína, prach, voda, bahno, sníh - tahle nabíječka je na to připravená.Odolný design neomezuje uživatelský komfort. Intuitivní dotykový displej nabízí jednoduché ovládání a srozumitelnost nabíjecího procesu pro všechny, od úplných začátečníků až po nejzkušenější fanoušky elektromobilů.

Kempower T-series je díky nízkému těžišti, hmotnosti, velkým a robustním kolům ergonomická, dobře vyvážená a výborně ovladatelná.

  • Intuitivní a přívětivý 7" dotykový displej zajišťuje uživatelsky jednoduché a pohodlné nabíjení
  • Čistý nabíjecí výkon 40 kW. Možnost současného DC nabíjení 20 kW z každého kanálu

  • Robustní konstrukce odolná vůči povětrnostním vlivům testovaná v drsných severských podmínkách. Je teda vhodná i na venkovní použití

Je jednoduše připravena vás následovat všude tam, kde potřebujete nabít své elektrické vozidlo. Okamžité nabíjení, kdykoli a kdekoli to nejvíce potřebujete - tak jednoduché, jak jen to jde.