Střídavé nabíjecí stanice

Kompletní řada Nabíjecích stanic od výrobce Alfen pro domácnosti, kanceláře i veřejná prostranství s různými kapacitami a funkcemi. Seznamte se s nimi.  

Jsem Eve Single S-Line

Kompaktní jednoduchá zásuvka s pokročilými inteligentními funkcemi pro domácí použití.

Jsem navržena pro domácí nabíjení. Moje kompaktní pouzdro je vybaveno indikátorem stavu nabití a může být namontováno na stěnu nebo stojan a nabízí tak snadné připojení a nabíjení. K je dispozici jsem jako zásuvka, se zástrčkou i kabelem. Přes ethernet jsem napojená na internet se stálým přístupem k online údajům o používání. Zvolit lze i systém řízení třetí strany.

Jsem Eve Single Pro-Line

Kompaktní jednoduchá zásuvka s pokročilými inteligentními funkcemi pro domácí a podnikové použití. 

Nabízím uživatelské rozhraní s barevným displejem s možností nahrání vlastního loga. Moje integrovaná RFID čtečka podporuje identifikaci uživatele a MID-metr umožňuje přehledné finanční zúčtování. Mám stálé internetové připojení je přes GPRS / Ethernet, přičemž údaje jsou snadno dostupné přes zvoleného poskytovatele manažerského systému třetí strany.

Jsem Eve Double Pro-Line

Vysoce výkonná nabíjecí stanice s dvěma vývody a nabíjecí kapacitou 3,7 až 22 kW.

Jsem vybavena dvěma vývody pro nabíjení a velkým displejem umístěným vpředu. Můj vyztužený skleněný obal je odolný proti vandalismu. Přicházím s mnoha funkcemi a snadno se používám. Moje instalace je snadná a nabízím několik variant nabíjecích kapacit.

Jsem Twin

Vysoce robustní a pevná nabíjecí stanice, určená speciálně pro veřejné prostory.

Jsem vyrobena zcela z nerezové oceli a díky neutrální konstrukci přirozeně zapadnu do vzhledu běžné ulice. Jsem vybavena dvěma zásuvkami a připravena na těžký městský provoz.

AC dobíjecí stanice od společnosti Alfen jsou plně v souladu s normou IEC 61851-1/-22, CE-normou a jsou testované společností DEKRA.